Rozwój świadomości

OFERTA

Jak pracować z przebudzeniem świadomości?

💥Zwykle przebudzenie zaczyna się w chwili dla Ciebie trudnej, kiedy Twoje życie sprawdza Twoje możliwości i siłę do stawianego oporu przed zmianą.

💥Ja zwykłam nazywać to zjawisko „Wszechświat SPRAWDZA”.

💥Wiedząc (z załączonych tu treści) o symptomach przebudzenia, czy pojawiają się u Ciebie kolejne pytania i niejasności, które chcesz rozwikłać?

💥Jeśli tak, to dobrze trafiłeś.
Zapraszam Cię do kontaktu i mojej społeczności.

💥W mojej pracy koncentruję się nad emocjami i energią własnego ciała, nad tym, jak wejść głębiej w rozwój osobisty i duchowy, jak doświadczyć kontaktu ze swoją duszą i intuicją, wejść na wyższą wibrację energetycznie i doświadczać życiowych synchroniczności.

💥Przesyłam Ci dużo dobrej energii

Cieszę się, że JESTEŚ  i zapraszam Cię do wspólnego odkrywania Twoich ukrytych potencjałów!

Zadzwoń i umów konsultację indywidualną już dziś

+48 516 510 588

W kilku krótkich słowach o medytacji

Odwiedź i zaobserwuj mój kanał na YouTube. Znajdziesz tu wiele podcastów i filmików dotyczących emocji i energii, a nade wszystkim pracy z nimi.

Symptomy przebudzenia świadomości

Możesz zaobserwować mój profil na Instagramie, gdzie znajdziesz wiele porad i inspiracji. Przygotowuję je w formie regularnych stories i postów.

Bądź częściej w naturze. Zadbaj o wewnętrzny balans.

Bądź częściej w naturze. Zadbaj o wewnętrzny balans.

Wycisz ego!

Naturalną przestrzenią dla człowieka, jest środowisko naturalne. Jeśli masz co do tego wątpliwość, wyjedź z miasta, wyrusz gdzieś, gdzie nie spotkasz ludzi i przekonaj się jak bardzo korzystny wpływ na Twoje samopoczucie ma kontakt z przyrodą, z zapachem lasu, z dźwiękami natury. Ruch daje przepływ energii w Twoim ciele (spacer jest nieodzowny dla każdego, w każdym wieku). Dotleniasz krew, intensywniej zaczynają działać Twoje zmysły (szczególnie słuch i węch), a Ty czujesz radość, gdyż endorfiny (hormony szczęścia) przypominają sobie o Twoich naturalnych potrzebach wolności, swobody i bycia częścią tego cudu jakim jest natura.

Każdy człowiek podświadomie dąży do balansu i własnego komfortuDo polepszenia higieny swojej codzienności. Każdy może mieć swój azyl, do którego będzie uciekał w takich momentach. Dla jednych będą to spacery z psem, dla innych uprawianie sportów, dla jeszcze innych malowanie, podróżowanie, wędkowanie, majsterkowanie, czytanie książek czy medytowanie.

Ponieważ każdy człowiek jest inny, każdy ma prawo odpoczywać, relaksować się i żyć w inny sposób. Na swój sposób. Najważniejsze, żeby czerpiąc radość z tych rzeczy, nie robić nikomu krzywdy.