Moja Naturalna Umiejętność

O MNIE

Od dziecka wiele czułam. Ciekawiło mnie niemal wszystko. Zawsze lubiłam zadawać trudne pytania. [Polecam każdemu zacząć zadawać to najważniejsze z nich... dlaczego?! Tak robią dzieci, gdy chcą dociec czegoś, poznać coś, zrozumieć. Czemu tak mało dorosłych to robi?]

 

Z wiekiem obserwowałam jak moje czucie i intuicja dają mi możliwość poznawać ludzi, ich historie, problemy, myśli, a moja uważność na szczegóły okazała się kluczowa.

 

Czułam energetycznie, że brak jest spójności w tym, jak ludzie chcą być odbierani, a tym, jak faktycznie się czują.

Widziałam, że ich ciało często stoi w sprzeczności do tego, co mówią, uśmiech na ich twarzach jest maską kryjącą trudy, a ich oczy są smutne, mimo, że się uśmiechają.

 

A ponieważ od zawsze ludzie lgnęli do mnie i z łatwością otwierali się przede mną, ja ich słuchałam, zadawałam im pytania i triggerowałam słowami, dając im samym znaleźć odpowiedzi na pytania, których nie potrafili ani sobie zadać, ani na nie odpowiedzieć.

 

Moja empatia do ludzi jest we mnie odkąd pamiętam. Jedni nazywali tę umiejętność dobrocią serca, inni dobrym charakterem. 

 

Dla mnie najważniejsze były emocje, poznawanie ich, nazywanie i doświadczanie. 

 

Dziś jestem tu, by pokazać Ci, jak w sprawdzony i świadomy sposób nauczyć się siebie, swoich emocji i wejść w potrzeby ciała. Jak być i żyć w TU i TERAZ.

Nie ma przypadkowych spotkań

Jeśli z jakiegoś powodu mnie znalazłeś, a Twoja energia w ciele podpowiada Ci, że jestem osobą, której możesz zaufać, to posłuchaj jej i idź za nią.

Nic się nie dzieje przez przypadek. Nie wierzę w przypadkowe spotkania i zrządzenia losu. Najwyraźniej wszechświat postanowił, że mamy się spotkać i że mam Ci wskazać ścieżkę do Twojego indywidualnego procesu rozwoju osobistego i duchowego. W kontakcie ze mną możesz liczyć na dyskrecję i indywidualne zaopiekowanie. Możesz mieć pewność, że temat z jakim się do mnie zgłaszasz, potraktuję poważnie.

Praktykuję elastyczne i dogodne formy spotkania:
*sesje i warsztaty indywidualne i grupowe,
*F2F (face to face = twarzą w twarz) w gabinecie,
*online / offline, wszystkie po wcześniejszym umówieniu terminu.

Pracuję z osobami w każdym wieku.

Z jakich narzędzi korzystam w sesji pod nazwą Holistyczne Zaopiekowanie?

Pracując ze mną możesz odnaleźć odpowiedzi i wsparcie poprzez:

Reiki, pracę z czakrami, totalną biologię, uwalnianie emocji, ThetaHealing® (zmianę niesłużących przekonań), Kody emocji, hipnozę, oddech, Soul Body Fusion®, intuicyjne czucie i czytanie energii, ustawienia systemowe, odczytywanie symboli, przekazywanie informacji od bliskich zmarłych, istotnych zapisów z wcześniejszych wcieleń, bioenergoterapię połączoną z oczyszczaniem energetycznym (ludzie, pomieszczenia, przedmioty), pracę na wahadłach radiestezyjnych, czytanie Kronik Akaszy, karty anielskie, leczenie głosem i dźwiękiem, medytacje prowadzone.

Narzędzia wykorzystuję w różnych konfiguracjach, zawsze uwzględniając Twoje potrzeby i indywidualne czucie.

Po 18. latach przepracowanych w administracji korporacyjnej powiedziałam dosyć i odważyłam się zacząć życie zawodowe na nowo. Postanowiłam przełożyć te doświadczenia i umiejętności tworząc moją osobistą markę DORADCA EMPATYCZNY.
W niej wykorzystuję moje zasoby, wiedzę, doświadczenie, intuicję i czucie.
Czuję wdzięczność za to dokąd zmierzam i za to, jak wiele osób mi już zaufało.

Certyfikaty i dyplomy

Moje kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty oraz dyplomy ukończenia specjalistycznych kursów. Obok znajdziesz niektóre z nich. Kliknij w wybrany certyfikat aby powiększyć.