Soul Body Fusion®

OFERTA

Soul Body Fusion®

Kiedy poproszę Cię żebyś wskazał mi gdzie w Twoim ciele jest serce, położysz dłoń na lewej piersi. A co zrobisz, gdy poproszę byś wskazał gdzie w Twoim ciele jest Twoja dusza? Większość ludzi wierzy, że ją ma, że ona jest, tylko gdzie? Dzięki Soul Body Fusion® możesz poczuć swoją duszę w ciele, zobaczyć ją zmysłami. Jest w tej metodzie coś z fizyki kwantowej, coś z pogranicza nienamacalnej energii, którą nierzadko da się poczuć w ciele w trakcie procesu oraz w codzienności, już po jej zastosowaniu. Proces Soul Body Fusion® działa poprzez wypowiedzenie Intencji, a resztą kieruje Twoja Dusza.

Żadne z Nas, ani Ja, która przeprowadzam proces, ani Ty jako uczestnik, nie wpływamy na zmianę. Ona dzieje się sama i jest wyrazem tego, co zaplanowała dla Ciebie Twoja Dusza. Ja nie muszę znać problemu z jakim do mnie przychodzisz. Dusza wie czego Ci w tym momencie najbardziej potrzeba. Ona działa dla Twojego najwyższego dobra.

Sesje wykonuję w gabinecie w Słomczynie k. Konstancina (pod Warszawą) lub w miejscu wcześniej umówionym z klientem.

Czas sesji 1h

Koszt sesji 150 zł

Serdecznie zapraszam do zapisów +48 516 510 588 

 

"Każdy z nas ma piękną duszę, ale czasem nie jesteśmy w stanie całkowicie sprowadzić jej do fizycznego ciała. Przeżywamy życie, nie korzystając w pełni z własnego światła, niezdolni do przywołania zdrowia, dobrobytu i dobrego samopoczucia, które przynależą nam z racji urodzenia. Częstotliwość naszych dusz i częstotliwość naszych ciał nie są zazwyczaj zestrojone. Możemy doświadczać oporu pomiędzy nimi lub wręcz jawnego konfliktu i oddzielenia. Tak dzieje się z powodu życiowych traum, bólu, rozczarowania i żalu. Idziemy przez życie niepewnym krokiem bez pełnej mocy i obecności naszego ducha."

Cytat z książki Soul Body Fusion Jonette Crowley

Kiedy fuzja (połączenie duszy z ciałem) jest potrzebna/-e?

Gdy w Twoim życiu panuje poczucie braku, niedostatku w jakiejkolwiek dziedzinie
Gdy często choruje Twoje ciało fizyczne
Gdy czujesz się gorszy od innych, masz niską samoocenę, uważasz, że nie zasługujesz na lepsze życie
Gdy czujesz się niespełniony, nie na miejscu, czujesz, że żyjesz tak, jak karzą Ci inni
Gdy nie lubisz swojego ciała, nie czujesz z nim jedności
Gdy czujesz brak motywacji w życiu i spadek energii
Gdy Twoje związki i relacje z innymi ludźmi nie są satysfakcjonujące
Gdy obwiniasz wszystkich dookoła za swoje wybory, emocje i porażki
Proces SBF ® jest procesem całkowicie bezpiecznym. Wszystko co się dzieje w trakcie i po jego zakończeniu jest dobre, bo jest Twoje. Bo tego właśnie chce Twoja dusza. Z procesu mogą korzystać wszyscy dorośli, nastoletnia młodzież i kobiety w ciąży.

Jak sesje SBF® mogą wpłynąć na Ciebie i Twoje życie?

SBF® sprawia, że w życiu zaczynasz dostrzegać synchroniczności, zbiegi okoliczności, zmiany o których myślałeś, albo marzyłeś.

W Twoim otoczeniu mogą pojawiać się nowi ludzie, dobre dusze, które będą Cię motywowały do bycia lepszą wersją siebie, które będą myślały i mówiły jak Nowy Ty. W Twojej głowie mogą tworzyć się nowe pomysły, idee, rozwiązania, które leżały na wyciągnięcie ręki, a które teraz dopiero dostrzegasz. W Twoim życiu pojawi się większy spokój, harmonia. Sprawy zaczną się układać, a puzzle codzienności łączyć.

Dla osób które poczuły, że chcą doświadczyć procesu fuzji duszy z ciałem zapraszam do kontaktu i do mojego gabinetu.

Tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej, zachęcam do lektury książki, napisanej przez autorkę metody Soul Body Fusion, Jonette Crowley.