Profesjonalny masaż Kobido

OFERTA

Czym jest Kobido?

Ten japoński rytuał masażu twarzy oznacza „starożytną drogę do piękna”. Znany jest także jako masaż latających dłoni czy lifting bez użycia skalpela.

To niezwykle zaawansowana sztuka działająca na różnych poziomach tkanek, która z każdym miesiącem znajduje w Polsce i świecie więcej zwolenniczek i zwolenników dbania o skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Masaż Kobido jest opracowywany w odpowiednich etapach i warstwowo, dzięki czemu sukcesywnie rozluźnia tkanki, niwelując wzmożone napięcie mięśni mimicznych odpowiedzialnych za tworzenie się zmarszczek.

Działa on na głębokie struktury mięśni mimicznych twarzy i powięzi, wpływa na efekt modelowania i liftingu twarzy. Niweluje asymetrię twarzy. Cześć terapii poświęcona jest także na drenaż limfatyczny, dzięki czemu stymulujemy sprawniejsze usuwanie toksyn z układu chłonnego.

Jak każdy masaż zawierający etap relaksacji, tak i ten, daje pole dla popisu dla zmęczonego codziennym pędem klienta do tego, by przez czas masażu odpoczął, a jednocześnie poczuł i zobaczył efekty zaraz po.

Wspierające w tym jest także zaopiekowanie się Twoimi punktami akupresurowymi na twarzy.

Masaż wykonuję w trzech wariantach (czasowych i cenowych):

1) 1h masaż tradycyjny – 200zł

2) 1,5h masaż rozszerzony połączony z Reiki – 400zł

Efekty masażu Kobido

Z całą pewnością masaż zadziała relaksująco. Zniweluje on nadmierne napięcie w okolicach szyi i karku, klatki piersiowej oraz twarzy. Wiele osób zwyczajnie zasypia w jego trakcie i co ważne, taki stan daje lepsze efekty dla skóry (im bardziej klient ograniczy wtedy mimikę i ruch, tym lepsze efekty ma szansę uzyskać masażysta). Po masażu Kobido skóra twarzy, szyi i dekoltu wygląda świeżo, jest jędrna i nawilżona.

Płytsze zmarszczki mimiczne znikają, a głębsze się zmniejszają – efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu i utrzymuje się w zależności od rodzaju skóry i o dbałości o nią. Masaż działa nie tylko w chwili jego wykonywania, ale także stymuluje on skórę do produkcji kolagenu i elastyny. To doskonała forma terapii (łącząca przyjemne z pożytecznym) dla osób, które mają częste bóle głowy, migreny, cierpią na bruksizm i ścierają zęby, tracą włosy.

To też efektowny sposób na poprawienie jakość snu, ze względu na dotlenienie wszystkich komórek twarzy oraz poprawę cyrkulacji krwi i limfy. Efekt przekona każdego z Was do kolejnych wizyt. Pozwól sobie na prawdziwe zaopiekowanie w masażu...

O czym warto wiedzieć idąc na Kobido

- zaczniemy od demakijażu twarzy
- masaż odbywa się w pozycji leżącej na plecach i trwa 1-2h
- ubierz swobodne ubranie
- oprócz twarzy masowane są ramiona i dekolt
- masaż odbywa się przy użyciu kremu lub oliwki, więc jeśli jesteś uczulona/-y i masz swój konkretny kosmetyk to możesz go zabrać ze sobą
- krem/ oliwka dostają się w pasma włosów – nie planuj zatem ważnych spotkań po masażu
- skóra twarzy może zareagować zaróżowieniem, zaczerwienieniem - to normalne - postaraj się (jeśli to możliwe) nie nakładać już tego dnia makijażu

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do masażu będą wszelkiego rodzaju stany zapalne w organizmie:
wysoka temperatura, katar, kaszel, wysoki próg bólu np. ucha – wszystkie objawy, które mogą nie pozwolić Ci „uleżeć” przez czas masażu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące masażu, proszę dzwoń, pisz. Postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości.